Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ellie od Lužničky

Ellie od Lužničky

Ellinka je velmi temperamentní, nebojácná fenka,která miluje aporty, a je nadšená z každé zábavy, zároveň ale také dokáže být klidná a mazlivá. Také provádí canisterapii v Dětském domově a ve FOD odhrožených dětí.

Fena Canisterapeutka

DKK: 2/2  

výstavy: klubová výstava : V2 Res. CAC z 15 fen , na ostatních výstavách: několikrát výborná, na mezinárodní výstavě V2 Res.CAC. 

Její rodokmen:  http://www.kpchp.org/pes.php?pes=3928

 

Není choďák, jako choďák 

Někdy si říkám, že naše Ellinka není pes, ale ďábel, který nikdy nespí. Ellinka je vášnivá aportérka. Dokáže aportovat úplně vše co se najde kamínky, šišky, tenisáky, pískací hračky, ale i velká polena z lesa. Čím větší klacek a poleno, tím má větší radost. Malé klacíky jí nezajímají. Je vytrvalá, nedá se jen tak odbít, je schopná nacpat ten aport klidně i do klína, jen aby jí ho někdo hodil, jakmile příjde návštěva, hned jim nese aport, defakto jí nikdy nevidíte bez toho, aby měla v puse míček. Ráda chodí na dlouhé vycházky, miluje vodu, jakmile je někde kaluž, rybník, nebo jakákoliv voda, tak v ní najdete Ellinku.  Zároveň, ale dokáže být i v klidu. V prosinci 2012 složila canisterapeutické zkoušky a aktivně navštěvujeme dětský domov a organizaci s týranými dětmi... U týraných dětí dokáže být Ellinka klidná, pozorná a něžná, a v dětském domově se vždy s dětmi vyřádí.

Její vášeň na míčky, je skvělá pro využití ve sportovní kynologii. Dobře se s její povahou cvičí, protože ona pro míček udělá cokoliv. Obrany bere jako zábavu a je na ní vidět, že se těší a baví jí to. Děláme také stopy. Na stopě je trpělivá, jakmile vidí stopovací vodítko, už ví, že se jde na stopu a začne radost skákat, ale jakmile příjdeme na začátek stopy začuchá se, a pomalu trpělivě čuchá. 

Občas si zajdeme zaházet frisbee. Ellinka je prostě živel. Její typický znak jsou její krásná malá ouška, blízko u sebe.

Je to naše blecha:) Nikdy by jsme jí za nic na světě nevyměnili. :)) 

Byli jsme na svodu a její svodový kod je:  A3,K3,U1,W2

 Byli jsme i na bonitaci a její bonitační kod je: K1 U1 W2  ..... CHOVNÁ! :))) 

 

 

dsc_0267.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 17657
Měsíc: 105
Den: 7